Ak Parti Gerze Kadın Kolları Başkanı Nebahat Belovacıklı “Bebek Komisyonu” kurdu. İlk bebek komisyonu ziyaretlerini gerçekleştiren Başkan Belovacıklı ve Kadın Kolları Üyelerinden Yeşim Üstün ve Dönüş Erguvan, ilçemizde yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret etti. Onlara Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

 

Göreve geldiği günden bu güne kadar partili ve partisiz tüm halkı kucaklamasıyla vatandaşların takdirini kazanan Belovacıklı, “bebek komisyonu” kurarak, yönetimiyle birlikte bebeklerin ailelerine hayırlı olsun ziyaretlerine başladı. İlk ziyareti ise Yağız bebeğin ailesi Sultan ve Kenan Küçük ile Oğuz Kaan bebeğin ailesi Sevil ve İsmail Kıran’ın evine yaptılar.

 

Ziyaretlerin ilk gününde gazetemize açıklamalarda bulunan Belovacıklı, “Gerzemizin ve ülkemizin geleceğini emanet edebileceğimiz yeni bebeklerimizi ziyaret etmekten dolayı çok mutluyuz. Ak Parti ve yönetimimiz olarak her zaman gelecek nesillerimizin ve Gerzeli vatandaşlarımızın yanındayız. ‘Bebek komisyonu’ vesilesiyle Gerze’deki birçok aileyi gezerek dertlerini dinleyecek, onlara Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Ak Parti Hükümeti’nin selamlarını ileteceğiz” dedi.